جهت دريافت اخبار حقوقی جـديد در ايميل خود لطفاً اطلاعات خود را تكميـل نمـاييد.

نام
نام خانوادگی
ایمیل :
به روز رسانی
آخرین بحث و گفتگوها

موسسه حقوقی دیده بان افق عدالت  به منظور خدمت رسانی به بدنه فعال اقتصاد کشور ، با تکیه بر تجربیات و سوابق درخشان مشاوران و وکلای ایرانی و با الگو برداری از روشهای کارآمد ارائه خدمات ، از موسسات موفق داخلی و خارجی وبا استفاده از توان و انعطاف پذیری نسل جوان  ،  فعالیت خویش را آغاز نموده است .

موسسه دیده بان ، با انعقاد قرارداد و تفاهم نامه هایی با کانون ها و انجمنهای صنفی در سراسر ایران، سعی نموده تا خدمات حقوقی مورد نیاز مدیران گرانقدر ایرانی ، هرچه سریعتر و سهل تر در اختیار ایشان قرار گیرد .

قدمی در راه ایجاد وابستگی و اتحاد در حل مشکلات صنفی ، که  رسالت و هدف  تمام صنعت گران ، تولیدکنندگان و بازرگانان ایرانی است  ،بردارد .

تلاش می کند تا امکان دست یابی و برخورداری تمام واحد های بزرگ و کوچک را  به  خدمات  حقوقی فراهم سازد .

این موسسه در مسیر تحقق  تمامی اهداف خویش مفتخر است که با گرد هم آوری تخصص و تجربه توانسته است برای رفع هرگونه نیاز حقوقی ، خدمات تخصصی و انحصاری به صنعت مهندسی و پیمانکاری ، صنعت تولید و پخش را ارائه نموده و حصر فرد گرایی را در لقای تخصص گرایی بشکند  .

 با جمع آوری توانمندی های پراکنده  مشاوران و کلای  سراسر ایران در زیر چتر موسسه حقوقی دیده بان عدالت  ، امکان ارائه خدمات  حقوقی را در دوردست ترین نقاط کشورمان محقق سازد. 

در این راه ،  رسالت معنوی خویش را که  اطلاع رسانی و بالا بردن دانش حقوقی افراد جامعه است فراموش نساخته و با ارسال   خبر نامه هایی  بر این مسولیت  اهتمام می ورزد.

دیده بان

آدرس : تهران ـ خيابان شريعتي ـ نرسيده به پل سيد خندان - كوچه موزه ـ پلاك 6 ـ طبقه 4 ـ واحد 15

تلـــــفن : 88758568 21 (98+)

ایمیل : info@didehbaan.com - didebanedalat@yahoo.com

ساعت کاری : روز های شنبه تا چهارشنبه ساعت 30 : 8 صبح تا 30 : 16 غیر از پنج شنبه ها

تماس با ما